Kwiaty na polsko-hinduski ślub

Dekoracje kwiatowe na polsko-hinduski ślub w Tomaszowicach

 

W sierpniu miałyśmy okazję przygotować oprawę kwiatową dla Pani Gosi i Pana Neal’a. Hinduski obrządek zaślubin odbył się w specjalnie postawionej na terenie Dworu w Tomaszowicach scenie koncertowej. By przemienić metalową konstrukcję w klimatyczne i odświętne miejsce użyłyśmy białych tkanin, które okryły każdy jej fragment. Dodatkowo od frontu na górze oraz na kolumnach powstały duże kwiatowe kompozycje. Nie zabrało także indyjskiego akcentu – z tyłu powiesiłyśmy girlandy z goździków.

 

Przed sceną zostały ustawione drewniane krzesła. Na środku, pomiędzy nimi rozwięłyśmy ponad 20m biały dywan, a także powiesiłyśmy bukieciki kwiatów wraz z fragmentami tkaniny tworząc dekoracyjny szpaler. Na początku drogi gości i parę młodą witała brama udekorowana woalem oraz kwiatami.

Kwiaty na polsko-hinduski ślub były w intensywnych odcieniach. Kolorystycznym motywem przewodnim było bordo, burgund, fuksja oraz róż, w towarzystwie różnych odcieni zieleni. Do stworzenia dekoracji użyłyśmy hortensji, eustom, róż, róż angielskich, astrów, goździków, gerber, a także szarłatu oraz różnych gatunków zieleni ozdobnej.

 

Efekty naszej pracy można również zobaczyć na pięknym filmiku I do studios:Możliwość komentowania została wyłączona.