Pastelowe kompozycje w Grand Hotelu

 

Pastelowe kompozycje w wysokich wazonach

 

Na lipcowe przyjęcie weselne Pani Iwony i Pana Krystiana w sali lustrzanej, w Grand Hotelu, w Krakowie zostały przygotowane pastelowe kompozycje. Jasna kolorystyka dekoracji kwiatowych idealnie wpasowała się w eleganckie wnętrze hotelu. Pojawił sie kolor biały, kremowy, lekko różowy, brzoskwiniowy oraz łososiowy. Równo ułożone kwiaty hortensji, goździków, róż, eustom i ostróżek tworzyły okazałe dekoracje umieszczone na wysokich, szklanych wazonach. Uzupełnieniem dużych kwiatów były drobne astry, gipsówka oraz pistacja i eukaliptus.

Na stołach pojawił się także zestaw świec. Różnej wielkości białe walce i świece pływające zostały umieszczone w szklanych naczyniach i świecznikach. Nawiązując do dekorów w sali i zaproszeń pary młodej na dno wsypaliśmy złote kamyczki. Dodatkową dekoracją stołów były serwetki przewiązane kremową, cienką wstążką oraz udekorowane różyczką gałązkową.

Przy wejściu na salę gości witała kompozycja kwiatowa na złotym stojaku utrzymana w tym samym charakterze co dekoracje stołów weselnych. Za to na stołach bufetowych znalazły się mini bukiety i świece.

 

Zdjęcia: ABkwiaty

 Możliwość komentowania została wyłączona.