Tworzę nie tylko bukiety i kompozycje roślinne, ale przede wszystkim nastrój. Mogę przenieść Was w krainę baśni, klimat orientu albo przywołać wspomnienia z wakacji w Prowansji. Wszystko zależy od Was. I od roślin, które bywają trudne, kapryśne, wrażliwe. Dzięki temu, że nauczyłam się je kochać, jestem w stanie za ich pomocą stworzyć niezapomnianą aranżację i atmosferę.

Z florystyką miałam styczność od najmłodszych lat, dzięki Mamie, która jest mistrzynią florystyki. Potrzebowałam jednak czasu, by odkryć tą pasję również w sobie. Po skończeniu studiów kulturoznawczych zdecydowałam się na podyplomowe studia z zakresu florystyki. Poza bazą teoretyczną pozwoliły mi one uwolnić moją kreatywność i spojrzeć zupełnie inaczej na materiał, z którym pracuję na co dzień.

Chciałabym przybliżyć Wam estetykę, w obrębie której się poruszam. Pewną wrażliwość i stylistykę, które są mi bliskie. Ukazując jednocześnie sposób w jaki oddaje i dopełniam niezwykłość chwil, dla których tworzę oprawę. Swoje kompozycje i dekoracje dopasowuje bowiem nie tylko do charakteru wydarzeń, ale przede wszystkim do ludzi, którzy je tworzą.