Dekoracja sali – Zielone Wzgórze

 

Basia i Paweł zdecydowali się zorganizować swoje przyjęcie weselne w Zielonym Wzgórzu, niedaleko Krakowa.

Młodej parze zależało na stworzeniu romantycznego klimatu z elementami rustykalnego stylu, zachowując przy tym elegancki charakter przyjęcia. Do dekoracji ich stołu wykorzystany został tiul, który nawiązywał do lekko błękitnej sukni ślubnej panny młodej, a także swobodne kompozycje w skrzyneczkach, pojedyncze kwiaty w buteleczkach, świece i plastry drewna. Za parą młodą został zawieszony wianek z eukaliptusa z ich inicjałami, przed postawione białe lampiony.

Na stołach gości stanęły naturalne kompozycje na metalowych stojakach oplecionych zdrewniałymi pędami winobluszcza. W kompozycji wśród liści różnych odmian eukaliptusa pojawiły się błękitne ostróżki i hortensje, niebieskie mikołajki, przetaczniki i driakwie, lekkofioletowe powojniki i dalie, białe eustomy i floksy, a także zielone aminy.

 

 

Dodatkową dekoracją stołu były rozstawione szklane buteleczki z pachnącymi groszkami oraz niezwykle uroczym oxypetalum, a także plastry brzozy i pastelowe świece w szklanych świecznikach. Na stole nie zabrakło również rustykalnych numerków oraz drewnianych skrzyneczek na napoje.

 

 

Dopełnieniem dekoracji stołów były przewiązane serwetki z gałązką eukaliptusa oraz prezety dla gości w formie małych sukulentów w ceramicznych doniczkach. Kwiatów i świec nie zabrakło również na bufetach, barze, w łazienkach oraz na tarasie.

 

 

Autorem zdjęć jest Grzegorz Korzec.

 Możliwość komentowania została wyłączona.