Zielona dekoracja namiotu

 

Zieleń i biel w namiocie weselnym

 

Pani Magdalena i Pan Jacek na miejsce swojego wesela wybrali Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Na terenie tamtejszego parku stanął przestrzenny namiot, wyłożony szarą wykładziną i obity białą tkaniną. Koncepcja jego dekoracji powstała bardzo szybko. Miało być prosto, elegancko i naturalnie. Główna inspiracją były zaproszenia i papeteria ślubna wybrana przez parę, w której dominowała zieleń i biel. Zielona dekoracja namiotu wpisywała się również idealnie w trend 2017 roku Greenery.

Na okrągłych stołach gości stanęły biało-zielone kompozycje na wysokich, szklanych wazonach. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy kwiaty takie jak hortensje, ostróżki i eustomy oraz zieleń ozdobną. Dodatkowo na środku stołów pojawiły się okrągłe lustra, które odbijały zieleń dekoracji, a także światło świec. Pojawiły się także winietki i menu oraz upominki dla gości.

Stół pary młodej został udekorowany długą girlandą z samych liści oraz masą świec w szklanych świecznikach. Za parą młodą powstał naturalny backdrop z pędów ruszczyka. Ta sama roślina została także wykorzystana przy tworzeniu naturalnych, zielonych wieńcy na żyrandole.

Kwiatowe dekoracje pojawiły się także przy wejściu do dworku, a także do namiotu. Nie zabrakło również świec i lampionów.

 

Zdjęcia: Ania i Piotr Iwaszko oraz ABkwiatyMożliwość komentowania została wyłączona.