Dekoracja sali – Hotel Czarny Groń

 

Romantyczne klatki z kwiatami

 

W czterogwiazdkowym Hotelu Czarny Groń w Rzykach odbyło się przyjęcie weselne Pani Kasi i Pana Ryszarda. Parze zależało, by wprowadzić do dość nowoczesnej i eleganckiej sali trochę romantycznego i przytulnego klimatu vintage. Kolorystycznym motywem przewodnim było połączenie różu i fioletu, a wymarzonym przez pannę młodą elementem dekoracyjnym klatki z kwiatami.

Na każdym okrągłym stole pojawiły się kwiatowe dekoracje, lecz każdy z nich był inny. Na jednych stanęły duże klatki z kwiatami zamkniętymi w środku i oplecione pędami bluszczu, na innych mniejsze z kwiatami wychodzącymi poza kraty. Niewątpliwego uroku dodawały także różnego rodzaju świece w niższych i wyższych świecznikach. Dodatkową dekoracją były ramki z numeracją stołów i przewiązane serwetki z winietkami dopasowanymi kolorystycznie.

Na stole pary młodej znalazły się wazoniki i buteleczki z kwiatami, świece w szkle, metalowe klatki i ptaszki, a także ich inicjały. Na ściance za parą młodą zostały powieszone różnej wielkości zielone wianki. Jeden z nich został dodatkowo udekorowany imionami pary oraz kwiatami.

Kwiaty i świece znalazły się także przy wejściu na salę oraz na schodach do niej prowadzących.

 

Zdjęcia: Arek Drozdek oraz ABkwiaty

 Możliwość komentowania została wyłączona.