Bukiet ślubny w kształcie serca

 

Bukiet ślubny Magdy był duży, długi i z masą różnorodnych kwiatów, tak jak sobie wymarzyła. Znalazły się w nim gałązkowe róże, piwonie, dalie, goździki, groszki pachnące, owocostany dziurawca, agapanty, cantedeskie, pędy falenopsisa i męczennicy. Bukiet od spodu i z boku został wykończony szpilkowanymi liśćmi kordyliny. Bordowo-różową kolorystykę wymusiła na nas niejako sala, elementy niebieskie to nawiązanie do samochodu, a białe (kremowe) to ukłon w stronę tradycji. Do dynamicznego bukietu w kształcie nieregularnego serca powstała wypełniona kwiatami poduszka na obrączki, przypinka dla pana młodego i świadka oraz kwiatowa bransoletka dla świadkowej.

Młoda para do ślubu, do kościoła pojechała niebieskim Mustangiem, który od razu skradł ich serca podczas poszukiwań ślubnego pojazdu. Dekoracja kwiatowa samochodu to decyzja pana młodego.

Nie mogło zabraknąć też dekoracji domów. Wianki z kwiatów wisiały przed wejściem i na bramach zarówno domu pana młodego, jak i pani młodej. Elegancko informowały wszystkich w okolicy o tym ważnym dla rodziny dniu.

 

Autorem zdjęć jest videomixhd.plMożliwość komentowania została wyłączona.