Fioletowy bukiet spływający


„Chciałabym bardzo podziękować za sobotnią dekorację kościoła i bukiet. Wyszło PRZEPIĘKNIE !!!! Jestem ciągle pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy 🙂 Nie wymarzyłabym sobie tego ani trochę lepiej, naprawdę! Było IDEALNIE. Romantycznie, lekko, niestandardowo i świeżo (w ten jakże gorący dzień 🙂 ). Wszystko ze sobą pięknie zagrało – kwiaty, bukiet, suknia, dodatki, fryzura… Wszyscy goście to zauważyli i zachwycali się, że wszystkie elementy udało się z sobą tak pięknie zgrać. Storczyki dały radę, bukiet również :-). BARDZO DZIĘKUJĘ!!!” – Ewa

 

Takie wiadomości zawsze wywołują duży uśmiech na mojej twarzy i dostarczają niesamowitej energii, a także motywacji do dalszej pracy i rozwoju swoich działań. Bardzo dziękuję nie tylko za ciepłe słowa, ale też za zaufanie w wyborze kwiatów i form kompozycji.

Dla Pani Ewy przygotowałam delikatnie spływający bukiet ślubny z falenopsisów, róż, eustom i hortensji w energetycznym zestawieniu mocnego różu i fioletu. Dopełnieniem do bukietu były pojedyncze kwiaty falenopsisa wpięte we włosy oraz przypinka dla pana młodego. Na parę młodą czekał samochód udekorowany pojedynczymi główkami kremowych róż połączonymi ze sobą ratanem – dokładnie tak jak sobie wymarzyli. W kościele natomiast przywitała ich dekoracja z delikatnych, ogrodowych roślin.

 
Możliwość komentowania została wyłączona.