Dekoracja sali Arkadia Czasław

Na wrześniowe wesele w domu weselnym Arkadia, w Czasławie niedaleko Dobczyc przygotowaliśmy romantyczne dekoracje. Naszej Parze zależało, aby utrzymać elegancki charakter, jednak wprowadzić także trochę ogrodowego klimatu i drewnianych dodatków. Na podłużnych stołach gości ustawiliśmy wysokie dekoracje na złotych ozdobnych stojakach, a także jasnoróżowe świece typu rustic na dopasowanych złotych świecznikach. Uzupełnieniem aranżacji stołów były drewniane numerki oraz skrzyneczki na napoje. Kompozycje powstały z kwiatów w pastelowych kolorach i różnorodnej żywej zieleni.

Stół Pary Młodej na samym początku ubraliśmy w delikatny, tiulowy skirting. Następnie położyliśmy podłużną kompozycję, z lekko spływającymi zielonymi pędami, a później zajęliśmy się przedłużaniem dekoracji. Po obu stronach kompozycji pojawiły się zielone girlandy wraz z punktowo rozmieszczonymi kwiatami. Pomiędzy nimi ustawiliśmy rustykalne świece na drewnianych plastrach. Nie mogło także zabraknąć dekoracji za Parą Młodą. Stanęła za nimi drewniana ściana, którą udekorowaliśmy obficie zielonymi pędami i świetlnymi girlandami edison. Na środku zawisły złote inicjały Pary.

Oprócz dekoracji wnętrza sali zajęliśmy się także dekoracją przed wejściem i przy tablicy gości. Pojawiły się tam lampiony oraz zielone dodatki.Możliwość komentowania została wyłączona.